Przejdź do treści

Odzież operacyjna i zabiegowa

Personel szpitala i każdej kliniki wykonuje pracę, która wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Na szali znajduje się zdrowie, dobro i bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i samych medyków. Z tego powodu placówki funkcjonują w oparciu o ściśle określone zasady higieny, a pracownicy ochrony zdrowia muszą posiadać obowiązkowe wyposażenie. Należy do niego między innymi odzież operacyjna i zabiegowa. W naszym asortymencie można znaleźć zróżnicowane produkty wysokiej jakości, które usprawnią codzienną pracę.

Koszula zabiegowa, operacyjna dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny z wycięciem Y

Jednorazowa koszula zabiegowa, operacyjna z włókniny polipropylenowej, dedykowana dla pacjentów. Wykonana z materiału o podwyższonej gramaturze (45 g/m²), dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała, ale wciąż lekka i komfortowa. Posiada wycięcie kształcie litery Y z przodu.

Odzież operacyjna i zabiegowa

Podstawą podczas wykonywania obowiązków jest uczucie wygody i braku skrępowania ruchów. To wszystko zapewniają oferowane przez nas ubrania operacyjne bawełniane. Z uwagi na solidny materiał, z którego zostały wykonane, są to produkty wielokrotnego użytku. Nie podrażniają skóry, nie sprawiają, że ich właściciel nadmiernie się poci i są w pełni komfortowe.

Można wybierać spośród medycznych:
• bluz,
• żakietów,
• koszulek polo,
• spodni,
• kompletów obejmujących spodnie i bluzę, bądź spodnie i koszulkę.

Odzież jest certyfikowana i dostępna w szerokim zakresie rozmiarów, dzięki czemu każdy pracownik medyczny bez trudu znajdzie ubrania, które dopasują się do jego sylwetki. Uszyto je w tak popularnych i uniwersalnych barwach, jak: niebieski, zielony, biały oraz granatowy. Tego rodzaju elementy służbowej garderoby okażą się niezastąpione podczas wykonywania różnego typu zabiegów przez pielęgniarki i lekarzy, a także podczas asystowania w trakcie operacji i jej przeprowadzania.

Koszula operacyjna, zabiegowa dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny na troki

ednorazowa koszula operacyjna, zabiegowa z włókniny polipropylenowej, dedykowana dla pacjentów. Może być także stosowana przez lekarzy i personel medyczny dla podstawowej ochrony. Wykonana z materiału o podwyższonej gramaturze (45 g/m²), dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała, ale wciąż lekka i komfortowa. Wiązana z tyłu na troki.

Sterylność i precyzja

W naszym sklepie znajduje się również odzież jednorazowa medyczna, która bardzo dobrze sprawdzi się tam, gdzie trzeba zachować najwyższy poziom sterylności. Założona na standardową, bawełnianą odzież, pozwoli uniknąć powstania plam z krwi lub substancji chemicznych, stosowanych w trakcie leczenia pacjentów. Również w tym przypadku klienci otrzymują certyfikowane produkty wysokiej klasy, takie jak:
• fartuchy,
• czepki,
• maseczki,
• ochraniacze na obuwie.

Bez trudu można przy ich pomocy stworzyć komplet, który będzie stanowił barierę ochronną podczas wykonywania operacji lub pełnienia obowiązków na oddziałach zakaźnych. Doskonale sprawdzą się podczas wizyt u pacjentów z obniżoną odpornością, gdyż zminimalizują ryzyko

Ubranie chirurgiczne, operacyjne, zabiegowe, medyczne, jednorazowe z włókniny SMS, komplet

Niejałowe ubranie chirurgiczne, dwuczęściowe, operacyjnedla lekarzy. Wykonane z nieprzezroczystej i barterowej włókniny SMS, o gramaturze 35g/m², która gwarantuje komfort noszenia. W komplet wchodzi bluza i spodnie, pakowane w razem w foliowych opakowaniach.